Yönetici ve Çalışma Koltukları

Cappa Plus

ALUMİNYUM KOLÇAK VE ALÜMİNYUM AYAK


Cappa Plus Modelleri:


CPLS 31 NKS, CPLS 32 NKS, CPLS 32 NKS, CPLS 27 NKS, CPLS 28 NKS, CPLS 29 NKS, CPLS 30 NKS, CPLS 30 NKS, mevcut Cappa Plus modelleridir.

Bu ürüne 2239 defa bakıldı.

TEKNİK BİLGİLER

CAPPA PLUS


ALUMİNYUM KOLÇAK VE ALÜMİNYUM AYAK


CPLS 27 NKS YÖNETİCİ MULTİTİLT MEKANİZMA
CPLS 28 NKS TOPLANTI MULTİTİLT MEKANİZMA
CPLS 29 NKS MİSAFİR YILDIZ AYAKLI
CPLS 30 NKS MİSAFİR U AYAKLI
CPLS 31 NKS YÖNETİCİ SENKRON MEKANİZMA
CPLS 32 NKS TOPLANTI SENKRON MEKANİZMA
ALUMİNYUM KOLÇAK VE ALÜMİNYUM AYAKNAKIŞLI DERİ ALTERNATİFLERİ / VİRA 08, VİRA 09, İKON 09

Cappa Plus Detay Bilgileri

    Cappa Plus ürünü Yönetici ve Çalışma Koltukları kategorisinde yer almaktadır. Cappa Plus ürününün Cappa Plus CPLS 31 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 32 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 32 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 27 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 28 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 29 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 30 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, Cappa Plus CPLS 30 NKS Yönetici ve Çalışma Koltukları, modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu ürün 2239 defa incelenmiştir. Ürünün ölçü ve teknik bilgileri sayfanın teknik bilgiler bölümünde yer almaktadır. Cappa Plus ürününün üretimi ve satışı devam etmektedir. Cappa Plus ürününün siparişini vermek için bayilerimizle veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Casella firması üzerinden yapılan satışlar parekende değil, toptandır. Toplu alımlarda Cappa Plus Yönetici ve Çalışma Koltukları ürünümüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    İlgii Sözcükler: Cappa Plus Yönetici ve Çalışma Koltukları, cappa plus, cappa plus koltuk, cappa plus ofis koltukları, ofis kanepeleri, büro koltuğu, dekorasyon, ofis projeleri, ofis malzemeleri.
    Cappa  Plus Cappa Plus