Fileli Koltuk

Enjoy

Enjoy ofis koltukları, en çok beğenilen ve tercih edilen ofis koltuklarından biridir. Ayarlanabilir ve çok fonksiyonlu özellikleriyle çok memnun kalacağınız bir ofis koltuğudur.


Enjoy Modelleri:


ENJOY 01, ENJOY 01, ENJOY 01, ENJOY 03, ENJOY 03, ENJOY 03, ENJOY 05, ENJOY 05, mevcut Enjoy modelleridir.

Bu ürüne 149535 defa bakıldı.

TEKNİK BİLGİLER

Enjoy Fileli Koltuk
ERGONOMİK , FONKSİYONEL , ÇOK YÖNLÜ KULLANIM
SİYAH HAKİKİ DERİ OTURAK , SIRT SİYAH RENK FİLEDİR.
ENJOY

ENJOY1 YÖNETİCİ SENKRON MKNZM. / AYARLI KOLÇAK
ENJOY3 YÖNETİCİ SENKRON MKNZM. / AYARLI KOLÇAK
ENJOY5 MİSAFİR KROMLU L AYAK / SABİT KOLÇAK

BEL DESTEĞİ VAR


Enjoy Detay Bilgileri

    Enjoy ürünü Fileli Koltuk kategorisinde yer almaktadır. Enjoy ürününün Enjoy ENJOY 01 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 01 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 01 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 03 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 03 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 03 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 05 Fileli Koltuk, Enjoy ENJOY 05 Fileli Koltuk, modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu ürün 149535 defa incelenmiştir. Ürünün ölçü ve teknik bilgileri sayfanın teknik bilgiler bölümünde yer almaktadır. Enjoy ürününün üretimi ve satışı devam etmektedir. Enjoy ürününün siparişini vermek için bayilerimizle veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Casella firması üzerinden yapılan satışlar parekende değil, toptandır. Toplu alımlarda Enjoy Fileli Koltuk ürünümüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    İlgii Sözcükler: Enjoy Fileli Koltuk, casella , enjoy, ithal ürünler , ofis koltuk , sandalye , bekleme grupları, personel koltukları, müdür koltuğu , personel koltuğu, misafir koltuğu, misafir koltukları, koltuk kanepe, ofis koltuğu, ofis mobilyası, dekorasyon, büro koltuğu, büro .
    Enjoy Enjoy