Yönetici ve Çalışma Koltukları

Konfor Plus

Konfor Plus, konforunu düşünen herkesin tercih edeceği ofis koltuklarıdır. Bu koltukların olduğu bürolarda estetik, rahatlık ve konfor var.


Konfor Plus Modelleri:


KFR 09, KFR 09, KFR 10, KFR 10, KFR 11, KFR 08, KFR 07, KFR 07, KFR 06, mevcut Konfor Plus modelleridir.

Bu ürüne 9912 defa bakıldı.

TEKNİK BİLGİLER

KONFOR PLUS

ALÜMİNYUM AYAK / MOTİFLİ

KFR 06 YÖNETİCİ MULTİTİLT MEKANİZMA
KFR 07 TOPLANTI MULTİTİLT MEKANİZMA

KFR 08 MİSAFİR KONUM KORUYUCULU / YILDIZ AYAK

KFR 09 YÖNETİCİ SENKRON MEKANİZMA

KFR 10 TOPLANTI SENKRON MEKANİZMA

KFR 11 MİSAFİR AHŞAP TORNA AYAK


Hakiki deri modeli vardır.

Konfor Plus Detay Bilgileri

    Konfor Plus ürünü Yönetici ve Çalışma Koltukları kategorisinde yer almaktadır. Konfor Plus ürününün Konfor Plus KFR 09 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 09 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 10 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 10 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 11 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 08 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 07 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 07 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Konfor Plus KFR 06 Yönetici ve Çalışma Koltukları, modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu ürün 9912 defa incelenmiştir. Ürünün ölçü ve teknik bilgileri sayfanın teknik bilgiler bölümünde yer almaktadır. Konfor Plus ürününün üretimi ve satışı devam etmektedir. Konfor Plus ürününün siparişini vermek için bayilerimizle veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Casella firması üzerinden yapılan satışlar parekende değil, toptandır. Toplu alımlarda Konfor Plus Yönetici ve Çalışma Koltukları ürünümüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    İlgii Sözcükler: Konfor Plus Yönetici ve Çalışma Koltukları, konfor plus, konfor plus koltuk, ofis koltukları, misafir koltukları, makam koltukları, proje koltukları, dekorasyon, ofis projeleri, ofis malzemeleri.
    Konfor Plus Konfor Plus
    Konfor Plus Konfor Plus