Yeni

Güvenlik ve Gizlilik Sayfalar

Web sitelerimizin kullanılması sebebiyle sahip olduğumuz kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm önlemler alınmakta ve toplanan verileriniz hukuki ilkeler çerçevesinde kullanılmaktadır. ...


Gösterim Sayısı : 3130


Gizlilik Bildirimi

Kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması ve gizliliği Casella için önemli ve hassas bir konu olup bu çerçevede web sitelerimizin kullanılması sebebiyle sahip olduğumuz kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm önlemler alınmakta ve toplanan verileriniz hukuki ilkeler çerçevesinde kullanılmaktadır.

Casella internet sitesini kullanmanız ile birlikte Casella’nın ve Casella Grubu dahilinde tüm dünyada faaliyet gösteren Casella  Grup Şirketleri’nin, kişisel bilgilerinizi toplamasına ve kullanmasına izin vermiş olursunuz. Kullanmış olduğunuz sitede kişisel bilgilerinizin kaydı talep edilmese dahi sitelerdeki hizmetlerden yararlanmanız ve siteleri kullanmanız halinde sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileriniz elde edilebilir. Bu bilgiler form doldurmanız, çekilişlere katılmanız, üyelik kaydı oluşturmanız gibi sebeplerle tarafınızca verilen ad, soyad, yaş, doğum tarihi, cinsiyet, adres, e-posta adresi, ev ve iş adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgileriniz olabileceği gibi Casella tarafından kullanılan bir takım yöntemlerle (çerezler, IT sistemleri ve yazılımlar gibi) otomatik olarak elde ettiğimiz IP adresiniz, tarayıcı bilgileriniz, görüntülediğiniz internet sayfaları ve diğer internet siteleri gibi bilgiler de olabilir. Bu kişisel bilgilerinizin Casella tarafından toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmemeniz halinde, Casella internet sitesini kullanmamanız gerekmektedir.

Casella, elde ettiği kişisel verileri ve internet sitesine girildiğinde otomatik olarak kaydedilen genel kişisel olmayan bilgileri, tüm hakları Casella’ya ait olmak üzere istatistiksel bilgilere dönüştürebilecek, doğrudan veya dolaylı olarak tarafınız ile iletişim kurulması, web sitesinin geliştirilmesi, ürün ve hizmetlere ilişkin isteklerinizin tespit edilmesi, reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunulması, sitede yer alan bültenin gönderilmesi amaçları doğrultusunda kullanacak, onayınız veya yasal bir zorunluluk olmadıkça 3.kişilerle paylaşmayacaktır. Kullanıcıların sitelerde form doldurmak suretiyle verdiği bilgiler de üçüncü kişilere verilmeyecek veya yayınlanmayacak olmakla beraber sadece Casella tarafından düzenlenen promosyon veya ödül kampanyalarını kazanan kullanıcıların isimleri sitede yayınlanacaktır.

Kişisel bilgilerinizin yetkisiz kişi ve kurumlarca erişimini ve kullanılmasını engellemek ve gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yöntemlerini kullanırız. Bunlar, Firewall, IPS/IDS, çeşitli kimlik doğrulama metotları, güvenli bağlantıları içeren teknolojik yöntem ve cihazlardan oluşmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi, sizin adınıza işleyebilmeleri için Türkiye dışındaki sunuculara veya başka ülkelerdeki yetkili Casella  personeline ve güvenilir üçüncü şahıslara aktarabiliriz. Casella sitelerini kullanmakla bunu yapmamıza izin vermiş olursunuz.

Casella web sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik ilkeleri hakkında bilgi almanızı öneririz.

Kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve korunması ile ilgili her türlü konuda İletişim Formu üzerinden veya [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Casella, işbu Gizlilik Bildiriminde yer alan ilke ve koşullarda dilediği zaman tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanım Koşulları

Bu sitenin içeriği (yazı, resim, video klibi, şekil, ticari marka, logo, görsel - işitsel) üzerindeki her türlü telif hakları ve fikri ve sınai mülkiyet hakları Casella ve Casella’nın kullanımına onay verenlere aittir ve hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır. Sahiplerinin önceden onayını almadan bu içeriklerin kısmen veya tamamen çoğaltılması, kamuya iletilmesi ve sağlanması, kiralanması ve ödünç verilmesi, halka açık uygulanması ve açıklanması yasaktır.

Casella’nın, kullanıcıların siteye erişimi, bağlantı kurması, siteden materyal ve yazılım indirmesi sonucu göreceği her türlü zarar, hata ve problemden hiçbir şekilde sorumluluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla, Casella ve sitede yer alan şirketler, kullanıcıların site aracılığıyla kurduğu ilişkilerden veya sitede yayımlanan bir malzemenin veya sitede bulunan bir yazılımın kullanılmasından dolayı maruz kalacağı hiçbir zarar, kayıp veya her türlü halel sebebiyle hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

Gizlilik Politikasında belirtilen hükümlere tabii olmak şartıyla Casella, kullanıcıların sitenin herhangi bir kısmına girdiği yorumları ve tariflerini gizli bilgi olarak değerlendirmeyecek olup herhangi bir sınırlama olmadan ve ücretsiz olarak tarifleri bu şekilde yayınlayabilir, dağıtımını yapabilir, kullanabilir veya değiştirebilir, uyarlayabilir ve geliştirebilir.

Kullanıcı önerdiği tarifleri yasal yollardan edindiğini, bağlayıcı yönetmeliklere aykırı olmadığını veya fikri mülkiyet haklarını, ticari markaları, alameti farikaları veya üçüncü kişilerin diğer haklarını ihlal etmediğini taahhüt etmektedir. Önerilen tariflerin sınai mülkiyet haklarını, fikri mülkiyet haklarını veya diğer bağlayıcı ve geçerli hükümleri ve üçüncü kişi haklarını ihlal ettiği iddiasıyla yapılan talepler karşısında tek sorumlu kullanıcı olacaktır.

Bu sitede yer alan bütün bilgi, tarif ve öneriler genel nitelikte olup bunların uygulanması ile ortaya çıkacak sonuçtan Casella sorumlu olmayacaktır.

Casella sitelerinden verilen her bilgi, tarif ve tavsiyenin yayınlanması halinde link verilmesi ve bunun için Casella’nın onayının alınması gerekmektedir.

Casella sitesinden verilen ve üçüncü kişilere ait sitelere ait bağlantıların Casella’ya ait web ağının dışında olması halinde, Barilla, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ve bu sitelerde sonradan oluşabilecek herhangi bir değişiklikle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez.

18 yaşından küçüklerin, Casella’ya ait web sitelerini velileri veya vasilerinden izin almaksızın kullanmalarından, bu sitelere bilgi sunmak, üye olmak, form doldurmak gibi işlemlerde bulunmalarından Casella sorumlu tutulamaz.

 


TEKLİF İSTE

Bu ürün hakkında bizen bilgi ve teklif isteyiniz *

BENZER ÜRÜNLER

Sayfalar Benzer Ürünler
Sayfalar Benzer Ürünler
# Aramadan çıkmak için ESC tuşuna basınız